REKLAM

Hakkımızda


İstanbul'u beraber keşfetme felsefesiyle yola çıkan Buhaftaistanbul.com, her hafta okuyucularının karşısına 5 farklı başlıkta yazdığı yazılar ile çıkıyor. İstanbul'u İstanbul severler ile buluşturmaktan keyif alan Bu Hafta İstanbul'da haftanın etkinliklerini, mekan keşiflerini, şehir rehberini bulabilir ve keyifle okuyabilirsiniz. 


Okuyucu Kitlesi ve Takipçiler


Bu Hafta İstanbul'un okuyucu kitlesi yaş ayrımı gözetmeksizin; gezmeyi ve keşfetmeyi seven, ayrıca yeni tatlar ve yeni deneyimler elde etmek isteyen bireylerden oluşmaktadır. Bu Hafta İstanbul'u her yaştan, her meslek grubundan, her sosyal statüden oluşan bir kitle takip etmektedir.

Ayrıca, Bu Hafta İstanbul; Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Youtube, Pinterest gibi sosyal medya hesapları üzerinden ve RSS beslemesi ile de sürekli bir şekilde takip edilmektedir.

Neden Bu Hafta İstanbul ?


Bu Hafta İstanbul açıldığı günden beri tarafsız yayıncılık ilkesine bağlı olarak yayın yapmaktadır. Gerek içeriğiyle, gerekse de tasarımıyla her zaman özgün olmayı amaçlamış ve bunu başarmış bir blogdur.

Bu Hafta İstanbul, Türkiye’nin en büyük blog ağı olan Bumerang tarafından, sadece bol miktarda faydalı, ilgi çekici
ve özgün içerik barındıran, tasarımı düzgün ve yüksek trafiği olan sitelere verilen platin üyeliğe layık görülmüştür.Buhaftaistanbul reklam bilgileri

Reklam Alanları*Slider Reklam Alanı 960x360
 Örneği resimde görebilirsiniz.

*Yazı Yanı Reklam Alanı 240x670
 Örneği resimde görebilirsiniz.

*Yazı Yanı 2 Reklam Alanı 240x240
 Örneği resimde görebilirsiniz.

*Footer Reklam Alanı 325x260
 Örneği resimde görebilirsiniz.

*Bilgilendirme Amaçlı Blog Yazısı
Firmanızın, ürününüzün veya hizmetinizin tanıtımının yer aldığı bilgilendirme amaçlı blog yazısıdır. Tanıtım amaçlı blog yazısı, reklam yerine daha nitelikli bir iletişim aracı olarak kullanılır ve hizmetiniz ya da ürününüz direk olarak okuyucuya ulaşır. Ayrıca bu içerikler, Bu Hafta İstanbul yayında olduğu sürece blogdan silinmez, binlerce takipçisi olan sosyal medya hesaplarında yayınlanır. Tanıtım amaçlı blog yazısı itibar ve tanıtım çalışmalarınız için ideal reklam türüdür. Örneği resimde görebilirsiniz.

*Çekiliş Sponsorluğu
Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya hizmet varsa bunu Bu Hafta İstanbul okurları arasında herhangi bir kanal aracılığıyla yapılacak çekiliş ile tanıtabilirsiniz.

İLETİŞİM
Daha detaylı bilgi alabilmek ve size özel çözümler üretebilmek için, buraya tıklayarak iletişim formunu kullanabilir veya buhaftaistanbul@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.