RAMAZAN BAYRAMINDA İSTANBUL'DA NE YAPILIR

Coşku ve neşeyle karşıladığımız, uzun, heyecanlı ve bir arada olduğumuz bir Ramazan Ayı'nın sonuna geldik. Oruçlar tutuldu, sofralar kuruldu, pide kuyruklarında eve sıcak pide götürülmek için beklendi. Şimdi sıra yine heyecanla beklediğimiz bayramda! Bizde sizler için bayramda İstanbul'da neler yapabileceğinizi listeledik, buyurun buradan;

Tatilde Adalara Uğrayın Hatta Orada Bir Gece Konaklayın, 

İstanbul'un Adaları Büyük Ada

Tatilde İstanbul'dan uzaklaşamayanlar ve uzaklaşmayanlar için can simidi gibi bir yerdir adalar. Birazda olsun akraba ziyaretlerinden sonra şöyle sessiz sakin vakit geçireceğim diyorsanız, günün her saatinde kalkan ada vapurlarından birine atlayın ve hemen yolculuğa çıkın. Büyükada'da size yol gösterecek rehberimiz için şuraya tıklayın, eğer konaklayacak yere ihtiyacınız varsa en uygun fiyatlar için buraya tıklayın.

Sinemaya Uğrayın, 

Bayramda Sinemaya Gidin

Uzun zamandır bir elinizde mısır bir elinizde kola şöyle rahatça ve güzel bir film izmediyseniz, akraba ziyaretlerinden sonra kendinizi hemen sinemalara atın. Seans seans bakının, hoşunuza giden bir filmi seçip hemen biletinizi alın. Eğer size en yakın Cinemaximum'dan 9,90 Liraya sinema bileti almak isterseniz şuraya tıklayın. 

Tiyatro'ya uğrayın, 

Levent Kırca Dımdızlak Oyun

Hangimiz özlemedi ki şöyle bol bol kahkalarla gülmeyi! Doğru dedin bu bayram bol bol gülmek lazım dediyseniz işte bayramda Levent Kırca'dan tam tamına 12 ödüllü bir komedi oyunu varmış efendim, adı da Dımdızlakmış bilet fiyatları da bu adreste 45 Lira yerine 25 Liraymış, incelemek için buraya tıklayın.

Ailenizle Bayram Kahvaltısı Keyfi Yapın, 

Kahvaltı Tarabya Bahçe

Onca gün oruç tutunca şöyle güzel, bir arada aile ile yapılan kahvaltıyı özlüyor haliyle insan. Bundan olsa gerek restoranlar şimdiden o güzel, zengin kahvaltı menülerini boğaz eşliğinde hazırlamışlar. Madem öyle 9,90'dan başlayan kahvaltı menüleri için burayı tıklıyoruz efendim. 

Hem küçüğe hem de büyüğe hitap eden Jurassic Parka Uğrayın,

Jurassic PArk Dino Laser

Dinozorlara ilginiz varsa çok eğleneceğinizden eminiz. Burada dinozorlarla  ilgili her ayrıntıyı öğrenebilirsiniz. Ayrıca gelmişken burada birde Türkiye'nin en büyük lazer arenası bulunuyor, bu keyifli oyuna indirimli olarak yalnızca 14,90 Liraya dahil olabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Son dakika kaçamağı yapın,

Marmaris Club Pienta Otel

Kafama esti, İstanbul beni sıktı, aslında çokta tatile ihtiyacım var gibi bahaneler hiç durmadan aklınıza geliyorsa o zaman hemen en avantajlı bayram fırsatları için Şeker Bayramında Ne Yapılır? yazımızı okuyabilir, ardından hemen bavullarınızı hazırlamaya geçebilirsiniz!0 yorum:

Yorum Gönder