İLHAN ŞEŞEN VE KÜRŞAT BAŞAR ENKA'DA

Bugün sizleri bambaşka bir konserden haberdar edeceğiz, 16 Aralık'ta Enka Kültür ve Sanat Buluşmaları etkinliği adı altında, Enka Kültür Merkezinde düzenlenecek olan konsere gelin şöyle bir göz atalım;

İlhan Şeşen ve Kürşat Başar
Bu konserde iki aşk adamı birde onlara eşlik eden bir virtüöz seyircilerle buluşacak. Namı diyar aşk adamları İlhan Şeşen ve Kürşat Başar'a İzmir Devlet Senfoni Orkestra'sının solist sanatçısı olan aynı zamanda virtüöz Burçin Büke eşlik edecek. Anlayacağınız ortaya şölen tadında bir konser çıkacak! Madem şölen tadında bir konser olacak o zaman gelin bu eşsiz adamlara şöyle bir göz atalım, İlhan Şeşen üniversiteyi hukuk eğitimi alarak tamamladı. 1968 yılında müziğe başladı, ilk albümünü kavga adında bir 45'lik altında derledi, sonrasında o unutulmaz parçası "Neler oluyor bize?" 2001 yılında hayatımıza girdi. Diğer aşk adamı namı diyar Kürşat Başar ise aslında bir yazar. Eğitim hayatını da İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirerek tamamladı, çok iyi saksafon çalan Başar'ın bir çok kitabı, yaptığı bir çok televizyon programı ve hali hazırda birde albümü bulunuyor.

İlhan Şeşen ve Kürşat Başar
Ustaların buluştuğu konserde, söz ve müziği İlhan Şeşen'e ait besteler, bir yandan Kürşat Başar'ın saksafonuyla bir yandan da Burçin Büke'nin piyanosu ile seslendirilecek. Ara ara Burçin Büke seyircilere kısa klasik müzik şölenleri de sunacak. Kişisel performanslarıyla öne çıkacak olan sanatçılar, seyircilere çok özel bir konser yaratacaklar. Ayrıca konserde sizleri birbirlerini uzun yıllardır tanıyan efsane üçlünün müzik ziyafetinin yanı sıra eğlenceli sohbetleri de bekliyor.

Bilet: 50 Lira / Saat: 20:30'da.
Adres: Enka Vakfı, Sadi Gülçelik Spor Sitesi / İstinye
Tel: 0212 705 6000

0 yorum:

Yorum Gönder