BURASI CANLI BİR MÜZE

Daha önce hiç canlı bir müze gezmiş miydiniz? Bugün sizleri, sizinde müzenin bir parçası olacağınız, Canlı Müze'ye götürüyoruz. Haydi gidiyoruz, kemerlerinizi bağlayın ve bu keyifli deneyime hazır olun;

Canlı Müze Vialand

Çok keyifli bir müze deneyimi,

Belki biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz, İstanbul'da geçtiğimiz yıllarda bir tema park açıldı, adı Vialand, bu ilginç müze deneyimini de onlar Türkiye'ye getirdi. Öncelikle müzenin yalnızca 2014'ün sonuna kadar görülebileceğini belirterek başlayalım, yani gezmeye karar verirseniz elinizi çabuk tutmanız gerekecek. Tarihi de söylediğimize göre artık Leonardo Da Vinci, Van Gogh ve Édouard Manet gibi ünlü ressamların tabloları içinde yer almaya hazırsınız.

Canlı Müze Vialand

Hayal ve gerçeğin kesiştiği an, 

Burası bahsettiğimiz gibi canlı bir müze, canlı dememizin sebebi fotoğraflarda sizin de yer almanız. Nasıl derseniz, bu müze, üç boyutlu resimler, videolar ve enstalasyonlar (yerleştirme sanatı) ile hazırlandı. Buda demek oluyor ki, adı geçen bir çok ünlü sanatçının eserleri devasa boyutlarla yeniden tasarlanarak, adeta kendinizi resimlerin içerisinde hissetmenizi sağlıyor. 100'den fazla eserin yeniden tasarlanmasıyla oluşan müzede bir hayal dünyasına yolculuk yapabiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraf çekmek, anlık olarak Facebook, Twitter, Vine gibi sosyal medya ağlarında paylaşmak da cabası. Güzel ve eğlenceli bir gün yaşatacak bu deneyimi kaçırmamak için Aralık ayının sonuna kadar mutlaka uğrayın. Kim bilir belki de kendi hikayenizi yaratırsınız!

Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Şehit Metin Kaya Sokak, Numara: 11 / Eyüp
Tel: 0850 210 8563 

0 yorum:

Yorum Gönder