BİR MAHALLE BARI TOUCHDOWN

Hafta içi yorgunluğunu, beyinsel olarak üstünüzden attığınız zaman Nişantaşı Reasürans Çarşısı'nda bulunan mekana uğramaya hazır olun. Gelin 22 senedir hizmet veren bu iş çıkışı barına beraber göz atalım;

Touchdown 22 senedir hizmet veriyor...

Bu mahalle barı, 22 sene önce hizmet vermeye başladığında, o dönemler iş çıkışı barları yoğun bir ilgi görürdü. Zamanla çoğu yavaş yavaş kapanmaya başladı fakat Touchdown müdavimleriyle başladığı bu yolculuğu 22 senedir yeni müdavimleriyle sürdürüyor. Tabi ki bunun bir sırrı olmalı diyorsanız, sırrı mekana gelen çoğunluğun burada kendini rahat hissetmesi, çoğusu mekana yalnızca dostlarıyla güzel ve keyifli bir sohbet için geliyor. Ayrıca burada kimsenin gösteriş derdi de olmuyor, özellikle kızlar burada çok rahat eğlenebiliyorlar, dediğimiz gibi arayış yada gösteriş için kimse gelmiyor.

Touchdown Bar Nişantaşı

Geniş bir menüsü var,

Mekanın oldukça geniş bir menüsü bulunuyor, sabah 10:00'da hizmet vermeye başlayan mekanın menüsü sabah kahvaltısıyla başlıyor, oldukça dolu klasik bir tabağın yanında mekanın şefi tarafından özel olarak yapılan omletleri de deneyebiliyorsunuz. Eğer içeceğinizin yanına bir şeyler tercih etmek istiyorsanız, soğuk veya sıcak sandviç alternatifleri bulunuyor. Onun dışında çok lezzetli kreplerini yada makarnalarını da deneyebilirsiniz. Mekanda en çok tüketilen içecek votka, barda yerli ve yabancı tüm içeceklere rastlayabilirsiniz. Fiyatlar ise, kahvaltı tabağı 20 Lira, omletler 12 - 15 Lira, sandviçler 12 - 15 Lira, içecekler ise 12 - 35 Lira arasında değişiyor.

Touchdown Bar Nişantaşı

Ne tarz müzikler çalınıyor?

Burada müzik kültürü de farklı işliyor. Mekanın işletmecisi, popüler müzikler harici her müziği çaldıklarını söylüyor. Çoğu zaman müzikleri mekanın müdavimleri belirliyor, ara ara DJ'ler geliyor, bazı geceler canlı müzik de oluyor. Kim bilir belkide sizinde müdavimi olacağınız mekana hafta içi saat 10:00 ile akşam 01:30 saatleri arasında, Cumartesi ise saat gece 02:00'ye kadar uğrayabilirsiniz. Unutmayın mekan pazar günleri kapalı oluyor. 

Adres: Milli Reasürans Çarşısı, Harbiye Mahallesi, Abdi İpekçi Caddesi, Numara: 61/11 / Şişli
Tel: 0212 231 3671

0 yorum:

Yorum Gönder