MOJITO’NUN EN İYİ 5 ADRESİ

Kırıntı
En iyi şubelerinden bir tanesi Bebek’te bulunan Boğaz şubesi, yaz – kış bahçesinde gelenleri ağırlıyor. İçerisi de bahçesi kadar geniş olan mekanın Mojito’su bol çilekli ve elma dilimleriyle sunuluyor.
Adres: Bebek Mahallesi, Cevdet Paşa Caddesi, Numara: 35 / Beşiktaş
Tel: 0212 257 6727

Mojito'nun En iyi 5 Adresi
NumNum
Birkaç şubesi bulunan mekanın Mojito ’sunu seviyoruz. Mekan genellikle keyifli konseptlerle karşımıza çıkıyor, biz Bağdat Caddesi’ndeki şubesini öneriyoruz. NumNum’da “Klasik, Böğürtlenli ve Elma & Lime’lı olarak 3 çeşit Mojito yapılıyor.
Adres: Bağdat Caddesi, 339 – A / Erenköy
Tel: 0216 358 6600

Mojito'nun En İyi 5 Adresi
Nar Pera
Öğlenleri yemek yemeye, akşamları da dans etmeye gidilen mekanın “Lynchburg Lemonade” kokteyli haricinde Mojito’su da bir o kadar iddialı. Ayrıca her Cumartesi mekanda farklı bir konseptle farklı bir DJ çalıyor, sadece içeride değil dışarıda da eğlenebilirsiniz.
Adres: Asmalımescit Mahallesi, Gönül Sokak, Numara: 9 / Beyoğlu
Tel: 0212 245 3629

Mojito'nun En İyi 5 Adresi
Robin’s Galata
Galata ve Boğaz manzarasıyla karşı karşıya olduğunuz mekanın Mojito’su kadar diğer kokteylleri de şehre nam salmış durumda. Mekanın kokteylleri ve manzarası dışında yemeklerini ve Pazar günleri de açık büfe kahvaltı keyfini deneyebilirsiniz.
Adres: Şah Kulu Mahallesi, Galip Dede Caddesi, Numara: 56 / Galata
Tel: 0212 245 9443

Mojito'nun En İyi 5 Adresi
Kiki
Biri Sıraselviler’de diğeri ise Ortaköy’de iki şubesi bulunan mekanın, eğlencesi çok keyifli olduğu gibi Mojito’su da öyle! Mekanda klasik Mojito haricinde, tam 8 çeşit Mojito yapılıyor. Elmalı, narlı, zencefilli, sakızlı, ahududulu, orman meyvalı, Passion ve Osman denemeye değer.
Adres: Mecidiye Mahallesi, Osmanzade Sokak, Numara: 8 / Ortaköy
Tel: 0212 258 5524

Mojito'nun En İyi 5 Adresi


0 yorum:

Yorum Gönder