KAFİKA KAÇIRDIĞINIZ FİLMLER KAHVESİ

Bugün sizleri çok farklı bir yere götürüyoruz, kaçırdığınız filmleri izlemek için Kafika’ya gidiyoruz;

Kafika Kaçırdığınız Filmler Kahvesi
Hayatı bir sinema filmi gibi tanımlamış Kafika, en özel anlarınızın da ellerinizden kare kare akıp gittiğine değinmiş. Bundan dolayı da her anının, her mutluluğun, her güzelliğin zihninize işlendiğini ve her istediğinizde zihninizin rafları arasından çıkıp o heyecanı size yaşattığını söylemiş. Gelelim mekana, burası kaçırdığınız filmleri yeniden izleyebileceğiniz bir sinema aynı zamanda özel aşçılarının ellerinden çıkan en lezzetli yemekleri yiyebileceğiniz bir restoran. Burada hayal gücünüzün sınırı yok, siz nasıl isterseniz Kafika size göre şekilleniyor.

Kafika Kaçırdığınız Filmler Kahvesi
Mekan, özel hazırlanmış sinema odalarından oluşuyor, odalarda izleyebileceğiniz binlerce yerli ve yabancı filmlerden oluşan bir arşiv bulunuyor. Ayrıca dev bir ekran, güzel bir ses sistemi bulunuyor. Eğer filmi sevgilinizle izlemek isterseniz de size göre düzenlenmiş, gül yaprakları ve mumlarla bezenmiş bir romantik salonda cabası.

Kafika Kaçırdığınız Filmler Kahvesi
Mekanda kimileri evlenme teklif ediyormuş, kimileri güzel ve romantik bir doğum günü geçiriyormuş, kimileri de gruplarıyla özel günlerini, burada hazırlanan bir yemeğin ardından sinema salonunda güzel bir film ya da karaoke keyfiyle sonlandırıyormuş. Sizde kaçırdığınız bir filmi izlemek, sevgilinizle güzel bir gün geçirmek ya da arkadaşlarınızla bir toplantı düzenlemek için Kafika’ya uğrayabilirsiniz.
Adres: Bolahenk Sokak, Numara: 10 / Cihangir
Tel: 0212 244 5167

0 yorum:

Yorum Gönder