HAPİSTEN NASIL KAÇARDIN ? CAGE404

Bu hafta sayfaya yeni eklediğimiz mekan bildirim butonu üzerinden, bize ulaşan mekanlardan biri olan Cage404’ü inceledik. Türkiye’nin ilk ve tek hapisten kaçış oyunu olan Cage404 deneyimine hazır mısınız? İşte o oyun;

Hapisten Kaçış Oyunu Cage404
İlk olarak evden kaçış oyunuyla başlayan, gerçek zamanlı ve gerçek atmosferli oyunlar değişik senaryolarla karşımıza geliyor. Cage404’ün ise senaryosu akıllıca düşünülmüş ve gerilimin dozajı biraz daha arttırılmış. Gelin oyunun konusuna şöyle bir bakalım, düşünün ki bir hapishanenin içerisindesiniz ve zor bir durumdasınız. Tamı tamına 60 dakika içinde, hapishanenin içerisinde bulunan ipuçlarını çözebilirseniz, hapisten kurtulacaksınız. Ne yapardınız? İşte tüm bu soruların yanıtını Cage404 hapishanesinin içinde bulunan ve daha önce hiç görmediğiniz eşyalarla dolu olan odada çok sayıda bulmaca ve şifreyi 60 dakika içerisinde çözerek bulacaksınız.

Hapisten Kaçış Oyunu Cage404
Bu sıra dışı oyunun kurallarına gelecek olursak, ailenizle, kurduğunuz takımla ya da iş arkadaşınızla en az 2 kişi en fazla da 5 kişi olabilecek şekilde oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun herhangi bir özel yetenek gerektirmediğinden, ipuçlarını çözmek için ihtiyacınız olan tek şey yaratıcı ve zeki bir takım olacak. Herhangi bir durumda oyun sırasında, oyun alanından isteğiniz üzerine çıkmanız mümkün olacak, fakat alandan çıktığınız anda oyunun biteceğini unutmayın. Birde belirtelim ki oyun 7 yaş ve altı için uygun değildir. 16 yaş ve altındakiler de yanında bir ebeveyni ile katılabilir. Sizde ekibinizle çok eğlenceli ve hafızalardan silinmeyecek heyecan dolu bir 60 dakika geçirmek için Cage404’den randevu almayı unutmayın.
Adres: Kuloğlu Mahallesi, Turnacıbaşı Sokak, Pulat Apartmanı, Numara: 8 – 3 / Beyoğlu
Tel: 0212 243 9722

0 yorum:

Yorum Gönder