GÜNÜN KONSERLERİ

Sezen Aksu, Zorlu Center Performans Sanatları Merkezinde

Pop müziğinin dev ismi, temelleri 5 sene öncesinde atılan ve farklı müzik deneyimlerini tek bir fikir altında toplayan Korhan Futacı ve Kara Orkestra ile ilk defa Zorlu PSM’de bir konser verecek. Fikrin ana karakteri olan Korhan Futacı aynı zamanda Tamburada, Dandadadan, Taranta Babu gibi farklı müzik türlerini kuran bir saksafoncu, şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı. Klasikleşen Sezen Aksu eserlerinin, Korhan Futacı ve Kara Orkestra'nın özgün yorumları ile harmanlayarak sunulacağı bu özel performansı kaçırmayın!
Bilet: 75 Lira – 240 Lira arasında
Adres: Zorlu Center, 34340 / Beşiktaş
Tel: 0850 222 6776

Sezen Aksu

Andre Rieu, Ülker Sports Arena’da

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu, yoğun istek üzerine dünyanın en ünlü orkestralarından Johann Strauss Orkestrası ile birlikte yeniden İstanbul’a geliyor. Dünya tarafından takip edilen, bütün dünyada 30 kez liste birinciliği ve dünya çapında 35 milyon albüm satışı ile dünyanın en çok satan erkek sanatçısı olmaya layık görülen sanatçı, günümüzde tek olimpiyat statlarında konser verebilen klasik halk müziği sanatçısıdır.
Bilet: 210 – 800 Lira arasında
Adres: Barbaros Mahallesi, Ihlamur Sokak / Batı Ataşehir
Tel: 0216 687 2100

Mirkelam, Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde

Denizin Arka Yüzü adını verdiği, yeni solo albümüyle sevenlerin karşısına çıkan Mirkelam, albümünde sözü ve müziği kendisine ait 10 şarkıya yer vermiş. Bu gece için ise özel bir repertuvar hazırlayan sanatçı, yeni şarkılarının yanı sıra unutulmayan hitleri ile de dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.
Bilet: 39,5 Lira
Adres: Meşelik Sokak, Numara: 10 / Beyoğlu
Tel: 0212 245 6313

Mirkelam

Fettah Can, Jolly Joker’de

Besteci ve söz yazarı kimliğiyle ile hayranlarının hiçbir zaman yalnız bırakmadığı Fettah Can, sanatçılara verdiği söz ve müziklerle tanındı ve uzun süreler akıllardan gitmeyecek parçalara imza attı. Fettah Can şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu ile "Aklımda Kalanlar" albümünde topladı. Hit parçalarıyla 29 Kasım Cumartesi gecesi sizlerle olacak.
Bilet: 68 – 155 Lira arasında
Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sokak, Numara: 22 / Beyoğlu
Tel: 0212 249 0749

Fettah Can


0 yorum:

Yorum Gönder