BÜYÜKADA'YA ROMANTİK BİR KAÇIŞ

Şehirden kısa bir kaçış planı yapmaya karar verdiniz, fakat şehirden de fazlaca uzaklaşmak istemiyorsunuz. O zaman size göre güzel bir planımız var, aklımızda tabi ki adalar var. İşte Büyükada ve Büyükada’nın ıssız tarafında, aşk tazelemek ve kafa dinlemek için ideal Aya Nikola Otel;

Aya Nikola Otel Büyükada
Büyükada’nın doğu cephesinde bulunuyor otel, namı diyar Aya Nikola koyunda. Adanın bu kısmında pek fazla yerleşim görülmüyor, o yüzden böyle güzel ve bakir kalabilmiş. Kafanızı dinlemek, kendinizle kalabilmek ve her şeyden uzak vakit geçirebilmek için güzel bir konum.

Aya Nikola Otel Büyükada
Otele Büyükada’ya vapurla geçtikten sonra, faytonla ya da çok fazla bir yükünüz yoksa da 25 – 30 dakika civarı yürüyüş yaparak ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız zaman, sizi özenle döşenmiş odalar, karanlıkta deniz kenarında yanan mumlar ve ay ışığı, ayrıca özlem duyduğunuz yeşil alanlar karşılayacak. Doğayla selamlaşıp, huzuru tattığınız anda kendinizi o adada yaşayan bir yerli gibi hissedeceksiniz.

Aya Nikola Otel Büyükada
Biraz daha detay verelim, otel oda kahvaltı konaklama olarak hizmet veriyor. Şunu belirtelim ki odalarda televizyon ya da müzik gibi bir hizmet yok, böyle olması kimine göre bir eksik kimine göre de bir fazla. Sabah dolu dolu bir kahvaltı sunuluyor, öğle ve akşam yemeklerini ister merkezde ister otelde alabilirsiniz. Merkeze inerken fayton kullanmak yerine bisiklet kiralamanızı öneririz, hem gezer hem de dinlenerek gidersiniz. İstanbul’un yorgunluğu üstünüzden atmak ve sevdiğinizle baş başa kalmak için önceden rezervasyon yaptırmayı unutmayın, odalar bu dönemde çift kişilik hafta içi 250, hafta sonu ise 400 Lira.
Adres: Yılmaz Türk Caddesi, Numara: 36, Aya Nikola Mevkii / Büyükada
Tel: 0216 382 4143

0 yorum:

Yorum Gönder