KALİTELİ MÜZİK BABYLON LOUNGE

Bugün sizleri Asmalımescit sokaklarını canlandıran ve kaliteli müziğiyle birlikte en keyifli buluşma noktalarından biri haline gelen Babylon Lounge’ a götürüyoruz. Babylon’un arka komşusu olarak konumlandığı tünel bölgesinde keyifli vakit geçirmek isteyenleri bu sezon yeni dekoru ve özel kokteylleri ile ağırlamaya devam eden mekanı sizler için inceledik;

Babylon Lounge Asmalımescit
Burası öyle bir yer ki birçok kitleyi bir araya topluyor. Müzik severler konser öncesinde ve sonrasında vakit geçirmeye, çalışanlar iş çıkışlarında yorgunluklarını atmaya, özel günlerini kutlamak isteyenler de eğlenmeye geliyor. Mekan kapılarını Pazar günü hariç her gün saat 17:00’de açıyor, ayrıca saat 21:30’a kadar süren happy hour saatleri ile kokteyllerde %25 diğer alkollü içkilerde %50 indirimlerle eğlence daha da keyifli bir hal alıyor.

Babylon Lounge Asmalımescit
Mekanın öne çıkan içecekleri arasında Gingin, Verry Berry ve Spicy Passion gibi kokteyller bulunuyor, hepsi birbirinden maharetli barmenlerin ellerinde sizler için hazırlanıyor. Kokteyllerinin yanı sıra acılı edamame, karides dim sum, nachos ve çıtır mantı gibi tadı damağınızda kalacak lezzetler mekanda gastro-bar havası yaşatıyor.

Babylon Lounge Asmalımescit
İstanbul’un müzik seven kitlesini memnun eden geceler düzenleyen Babylon Lounge, Perşembe akşamları DJ Berke, Cuma akşamları DJ Mert Topuz ve Cumartesi akşamları Diskobirlik’i konuk ediyor. Tempoyu hiç düşürmeyen mekanda dünyanın tüm sesleri gece 02:00’ye kadar Asmalımescit’i sarıyor. Eğlenmekten keyif alacağınız mekanın içecek fiyatları ise şöyle; bira 13 – 25 Lira, kokteyl 25 – 35 Lira, viski 20 – 35 Lira, vodka 14 – 35 Lira arasında.
Adres: Jurnal Sokak, Numara: 4 Tünel - Asmalımescit / Beyoğlu
Tel: 0212 292 7368

0 yorum:

Yorum Gönder