ASMALI NOVO VE TÜRKÇE ROCK GECELERİ

Şehirde kaliteli müzik dinlemeye hoş geldiniz, sizleri Asmalı’da her gün başka konseptlerin yaşandığı Novo’ya götürüyoruz. Şöyle bir silkelenin ve sizde ailenin bir parçası olmaya hazırlanın, zira burayı unutamayabilir, her hafta uğramak isteyebilirsiniz.

Asmalı Novo Bar

Biz Novo’nun en çok Salı’sını beğeniyoruz, tabi ki mekan her gün güzel fakat, salıları Türkçe rock geceleriyle daha da bir güzel! Novo ye – iç – eğlen felsefesiyle açığa çıkmış, sahipleri de aynı zamanda buranın DJ’leri. Mekan alan bakımından küçük belki de samimiyeti buradan geliyor, yazın bar tabureleri dışarı taşınıyor, keyif sokakta da devam ediyor. Kış aylarında sokakta her ne kadar bar sandalyesi olmasa da bazıları sokağın keyfini çıkarmayı tercih ediyor.

Asmalı Novo Bar

Gecenin ilerleyen saatlerine doğru, alkolünde etkisiyle mekandaki herkes dans etmeye başlıyor, ayrıca burada yaş ortalaması yok, iyi ve kaliteli müziği seven her yaştan insana rastlayabilirsiniz. Barmen ve garsonlar titizlikle seçilmiş, bir kokteyl için sizi yarım saat bekletmiyorlar. Ayrıca aklınıza gelen yerli ve yabancı bütün içkileri bulabilmeniz mümkün. Mekanın fiyatları ise şöyle, bira 12 – 15 Lira, Viski 25 Lira, Kokteyl 22 – 30 Lira, Shot, 8 – 15 Lira, her gün saat 14:00 ile 04:00 arası açık.
Adres: Asmalımescit Mahallesi, Sofyalı Sokak, Numara: 3, Tünel / Beyoğlu
Tel: 0212 252 5952

0 yorum:

Yorum Gönder