PANAROMİK KARAKÖY ZELDA ZONK

Karaköy neredeyse keşfedilmemiş bir deniz veya kıta gibi. Karış karış gezdikçe içinden daha çok yer çıkacak gibi gözüküyor, Zelda Zonk’te deniz kokusunu ve manzarasını tepeden içinize çekeceğiniz bir mekan. Haydi gelin mekana şöyle bir göz atalım;

Zelda Zonk Karaköy
Karaköy’ün en hareketli caddelerinden olan Bankalar Caddesinde hizmet vermekte olan mekanın adı Marilyn Monroe’dan geliyor, Zelda Zonk Marilyn’in takma adıymış ve Marilyn bu takma ismi tanınmak istemediği zamanlarda kullanırmış. Mekan Karaköyde’ki Gradiva Otel’in teras kısmında hizmet veriyor, burası aslında çatı katında dar ve uzun bir koridor fakat öyle bir tasarım yapılmış ki mekanın tüm konukları arkaları dönük bile otursalar manzarayı boydan boya aynalar sayesinde baştan başa seyredebiliyorlar.

Zelda Zonk Karaköy
Akşam saat 11:00’ e kadar restoran olarak hizmet veren mekan, saat 11:00’den sonra gece kulübü olarak konsept değiştiriyor. Restoranın menüsü daha çok deniz ürünleri ağırlıklı. Menüden Maş fasülyeli somon laks, deniz tarağı fava, incik terrin gibi seçenekleri deneyebilirsiniz. Ayrıca et olarak dana carpaccio ve incirli kuzu fileto denenebilir, yemeğin yanına iyi bir şarap seçimi de yapabilirsiniz.

Zelda Zonk Karaköy
Akşam için ise mekanın değişik kokteyleri mevcut. Hafta sonları çok kalabalık, hafta içi ise çok kalabalık olmayan mekana rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Mekanın fiyatları ise başlangıçlar 9 ile 14 Lira, ana yemekler 30 ile 63 Lira, içecekler ise 15 ile 50 Lira arasında.
Adres: Gradiva Hotel, Müeyyedzade Mahallesi, Bankalar Caddesi Numara: 2 – 1 Karaköy / Beyoğlu
Tel: 0212 249 7713

0 yorum:

Yorum Gönder