OYUNCAK MÜZESİ BAYRAM ETKİNLİKLERİ

Çocuğunuza, ailesiyle beraber güzel bir bayram yaşatmak istiyorsanız, bu bayram Oyuncak Müzesi’nin etkinliklerini kaçırmayın. Gün gün bayram etkinliği listesi;

Oyuncak Müzesi Bayram Etkinlikleri
4 Ekim Cumartesi
Saat: 11:00-13:00
Yaş Grubu :  3-6 yaş (aile ile) / 7-12 yaş  (aile ile -kendi başına)
Faber-Castell ile Yetenekli Eller Atölye Çalışması
Hansel ve Gretel Evi Tasarım Atölyesi; Hansel ve Gretel Masalını paylaşarak başlanılacak bu atölyede çocuklar, hamur, keçe, ahşap parçaları ve boya kullanarak kendi Hansel-Gretel masal evlerini tasarlayacaklar.
*Atölyelere katılmak için müzeyi arayıp, rezervasyon yaptırmanız gereklidir. Etkinlikler, müze ziyaretçilerine ücretsizdir. Müze giriş ücreti indirimli 7 TL, tam 10 TL'dir.

5 Ekim Pazar
Saat: 11:00-13:00
Yaş Grubu: 3-6 yaş (aile ile) / 7-12 yaş  (aile ile - kendi başına)
Oyuncağımla  Öğreniyorum
Benim Hızlı Arabam Uhu; 100 km'yi geçen arabadan esinlenerek üretilen UHU adlı oyuncağın hikayesini eğitmenden dinleyen çocuklar daha sonra kendi arabalarını yaparak dünya turuna çıkacak.
*Etkinliklere katılım için müzeyi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir, etkinlik ücreti 45 TL'dir.( Müze giriş ücreti dâhildir.)

6 Ekim Pazartesi
Saat: 11:00-17:00
Yaş: 7 yaş ve üzeri
Renklerin Suda Oyunu Ebru Atölyesi
7'den 70 'e herkesin katılabileceği "Renklerin Suda Oyunu" adlı atölye çalışmasında, Ebru sanatının temelini öğrenecek, renklerin su üzerindeki izleri ile düşlerinizi serbest bırakacak ve farklı bir dünyanın kapılarını aralayacaksınız.
* Etkinlik ücreti bir adet ebru yapımı 15 TL’dir.

7 Ekim Salı
Saat: 13:30
Yaş: 3 yaş ve üzeri
"İbiş ve Arkadaşları'nın Maceraları" Kukla Tiyatrosu
Geleneksel kukla tiyatrosu İbiş, yeni macerası ile İstanbul Oyuncak Müzesi'nde seyircileriyle buluşuyor. İşsiz kalan kahramanımız İbiş kendine otelde bir iş bulur ve yeni işinde onu bir sürü komik olay bekler. İpli kuklaların gösterisi ile son bulacak bu eğlenceli maceraya hazır mısınız?
* Katılım için müzemizi arayarak rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir, etkinlik ücreti 25 TL'dir. (Müze giriş ücreti dahildir.)

Adres: Ömer Paşa Caddesi, Dr. Zeki Zeren Sokak, Numara: 15 / Göztepe
Tel: 0216 359 4550

0 yorum:

Yorum Gönder