KİTAP FUARI ÇOŞKUSU!

İstanbul’un en coşkulu etkinliği, 33. kez sizlerle buluşuyor! Kasım aylarında İstanbul, TÜYAP tarafından düzenlenen ve gelenekselleşmiş kitap fuarıyla renkleniyor, her sene olduğu gibi kitap fuarı bu senede bambaşka olacak, bizde sizler için kitap fuarında gerçekleşecek olan etkinliklere şöyle bir göz attık, işte o etkinliklerden bazıları;

İstanbul Kitap Fuarı 2014
8 – 16 Kasım arasında, Beylikdüzü TÜYAP Fuar Alanı’nda gerçekleşecek olan fuarda, bu sene de ayrı salonlarda paneller ve etkinlikler düzenlenecek. Birbirinden değerli yazarlarla, birbirinden değerli okuyucular birleşeceği fuar, şimdiden İstanbullular tarafından heyecanla bekleniyor.

İstanbul Kitap Fuarı 2014
Bu sene fuarın onur yazarı, ünlü sinema eleştirmeni Atilla Dorsay olarak belirlendi. Fuarda usta eleştirmenin katılımıyla da etkinlikler düzenlenecek, ayrıca mekanda bir kısım da Atilla Dorsay’ın yaşamından alınan parçalar ile oluşturulan sergi için ayrıldı. Birçok yerli ve yabancı sanatçının buluşacağı fuara girişler, emekli, öğretmen ve öğrenci haricinde 7 Lira olacak. Emekli, öğretmen ve öğrenci fuara ücretsiz olarak katılabilecek. TÜYAP ’da gerçekleştirilecek fuara metrobüsün Beylikdüzü son durağında inerek ya da ücretsiz servislerini kullanarak ulaşabilirsiniz. Fuarın etkinlik ve panel programına buradan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kitap Fuarı 2014
Adres: E – 5 Karayolu Üzeri, Gürpınar Kavşağı / Büyükçekmece
Tel: 0212 867 1100

0 yorum:

Yorum Gönder