MANZARANIN UÇ NOKTASI LEB-İ DERYA

Sizi İstanbul’la buluşturmaktan büyük bir keyif alıyoruz. Bugün sizleri İstanbul’un manzarasına doyum olmayan bir noktaya götürüyoruz. İşte sizi her noktasında büyüleyecek ve karanlık çöktüğünde kışkırtıcı çekiciliğiyle bambaşka bir ruha bürünecek mekan;

Leb-i Derya Beyoğlu
2002’de ziyaretçilerine kapılarını açmış olan mekan, sadece yemekleriyle değil manzarasıyla da göz iştahınızı doyurmayı amaçlamış. Yemek yerken şehrin dokusunu hissedebileceğiniz, Boğaz’dan tarihi yarımadaya uzanan muhteşem İstanbul manzarasına sahip olan mekan güzel bir akşam yemeği sonrasında ise gece için uygun.

Leb-i Derya Beyoğlu
Çok geniş bir menüye sahip olan Leb-i derya, farklı bir menü yaratmış. Mutfakta çalışan şeflerinin yardımıyla, dünya mutfağındaki farklı kültürlerin lezzetlerini, Türk damak tadına uygun olarak yeniden yorumlamışlar. Her mevsim yenilenen menülerde ise mevsimsel lezzetleri ön plana çıkarıyorlar. Mekanın lezzetleri arasında, mercimek çorbası, karamelize arpacık soğanlı bonfile köfte şişi ve fıstıklı köfte denemeniz gerekenler arasında. Ayrıca ekşi ile acı arasında gidip gelen bir lezzet chili biberli tavuğu da deneyebilirsiniz.

Leb-i Derya Beyoğlu
Hafta sonları ise yemekten sonra, mekan Dj performanslarıyla renkleniyor. Mekanda Lounge, Nu Jazz, Electro Bossa, Chillhouse, Nu Disco, Lounge, Jazz, Oldies ve Chilout gibi parçaları dinlemek mümkün. Mekan Pazar’dan Perşembe’ye saat 16:00 – 02:00 arası, Cuma ve Cumartesi ise 16:00 – 03:00 arası açık.

Adres: Richmond Hotel, Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:227 Kat 6 / Beyoğlu
Tel: 0212 243 4375

0 yorum:

Yorum Gönder