CİHANGİR’İN EN SOSYALİ SOCİAL!

Son yaz günlerini geçirirken, her gün başka noktaları sizlerle paylaşıyoruz. Bugün ise, yaz günlerinin son keyiflerinden birini yapmak için Cihangir’in en sosyal ve samimi mekanı, Social’ı keşfe çıkıyoruz.

Cihangir Social Kafe
Mekan keşfedilmeye hazır bir mahzen gibi, kapıdan girdiğinizde size o kadar sade gözüküyor ki içeriye girdiğinizde böyle bir yerle karşılaşabileceğiniz aklınıza bile gelmiyor! Girişin ardından ilerledikçe sizi başka diyarlara götürecek gizli bir bahçe, ayrıca günün her saati değişik tatlar deneyebileceğiniz bir bar karşılıyor. Buranın sakin havası, lezzetli yemekleri size şehrin içinde olduğunuzu her an unutturabiliyor. Adeta, küçük bir Ege Kasabası'nda bir köy evini andıran bahçesinde, bir yandan yemeğinizi yerken, bir yandan da enfes bir şarap denemek isteyebiliyorsunuz.

Cihangir Social

Mekanın keyfini sabah çıkarmak istiyorsanız, kahvaltısı gayet ideal ve güzel. Ben öğleden sonra gelirim, yemek olarak tercih yaparım diyorsanız da mekanın dünya mutfağından oluşturulan menüsünde, limon ile yapılan “Eşki Tavuk’u denemenizi öneririz. Izgara piliç, kapari, limon dilimi, defne yaprakları, krema sos ve patates püresi eşliğinde pişirilip, servis edilen bu lezzet ve bahçe keyfi bir arada harika oluyor. Yemeğin yanına limonata severseniz ev yapımı naneli veya defne yapraklı limonatayı da deneyebilirsiniz.

Cihangir Social Kafe

Hafta içi 09:00 – 02:00, hafta sonu ise 09:00 – 03:00 arasında hizmet veren Cihangir Social, Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi alternatif müzik severlerle buluşturduğu müzik gruplarıyla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor. Güzel bir atmosferde, güzel bir müzik dinlemek isterseniz, tercihiniz olacaktır.
Adres: Sıraselviler Caddesi Gravier Apartmanı Numara: 72-A / Cihangir
Tel: 0212 293 3040

0 yorum:

Yorum Gönder