SAPPHİRE SEYİR TERASI

İstanbul’u 360 derece görebilen bir tepe yok belki ama, onun yerine İstanbul’un bütün panoromik görüntüsünü yakalayan bir seyir terası var. İşte bulutların üstünde İstanbul;

Sapphire Seyir Terası
Kendinizi, bir asansörde hayal edin, tamı tamına 236 metre yüksekliğe çıkıyorsunuz. Asansörden indiğinizde bulutların üzerinde, kocaman bir alan ve İstanbul manzarası ayaklarınızın altında. Yanlış duymadınız, tam tamına 236 metre. Sapphire Seyir Terası’na hoşgeldiniz, artık İstanbul’u bulutların üstünden gezmeye hazırsınız. İstanbul’da bir alışveriş merkezinin en üst katında kurulan ve seyir terası olarak kullanılan alan, sizi manzarasıyla büyülüyor. Bu seyir terasında İstanbul’u 360 derece panoromik olarak görebilme şansına sahip oluyorsunuz, bir yanınızda Kız Kulesi, bir yanınızda Galata Kulesi, bir yanınızda da Ayasofya’yı görüyorsunuz. Hepsini birden görüp, birbirinden güzel fotoğraflar da geçktirmek işte bu kadar kolay. 1.400 metrekare açık alan ve 600 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan seyir terasında, ayrıca SkyRide adında birde 4 boyutlu simülasyon bulunuyor, seyir terasına çıkıp manzarayı izledikten sonra simülasyona binerek, İstanbul’u helikopter ile geziyormuş hissini de yaşabilir, en güzel 4 boyutlu helikopter çekimlerini izleyebilirsiniz. Yorulduktan veya gezdikten sonra manzaraya karşı birşeyler içmek ve birazda dinlenmek isterseniz, terasın kafesi size yardımcı olacak.

Sapphire Seyir Terası

Seyir terasından manzarayı izlemenin bedeli ise, normal: 18 Lira, öğrenci, öğretmen veya 65 yaş üstü için: 15 Lira. SkyRide ise ayrıca ücretlendiriliyor, onu da bilet fiyatının içine dahil şeklinde alabilmeniz münkün. Ayrıca toplantı, kongre yada diğer etkinliklerinizi de terasta özel ayrılan bölümde planlayabilirsiniz.

Adres: Emniyet Evleri Mahallesi, Eski Büyükdere Caddesi, No: 1 Sapphire, 4. Levent / Kağıthane
Tel: 444 5111

0 yorum:

Yorum Gönder