İÇİNDEN CAZ GEÇEN OCAKBAŞI PEYMANE

Belkide bir çoğunuz Peymane’nin hikayesini biliyorsunuz. Biz bilmeyenler için anlatalım işte huzuru bulacağınız, hem ocakbaşı keyfi yapıp hem de caz dinleyebileceğiniz, aynı zamanda da sohbet edebileceğiniz o mekan;

Peymane Ocakbaşı
Peymane bir ocakbaşı, fakat sıradan bir ocakbaşı değil. Herşeyden önce lezzeti sizi sizden alıyor. Mekan lezzetlerini müşterileriyle 2004 yılında Beyoğlu, Balo Sokak’ta buluşturmaya başladı, daha o kadar meşhur olmadan Asmalımescit’e taşındı şimdi ise kulaktan kulağa yayılan ünüyle, Şişhane’de 5 katlı tarihi bir binada bahçesiyle beraber hizmet veriyor.

Peymane Ocakbaşı
Ekibini de, lezzetini de değiştirmeden Şişhane’ye taşınan restoranın o güzel beyaz masalarında, eşsiz lezzetler deneyebilir, bir yandan caz dinlerken bir yandan da güzel mezeler eşliğinde arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Restoran’ın lezzetlerinden, Elazığ usulü içli köfte, Kırklareli’den gelen ve özenle seçilen  kıvırcık kuzu eti, odun fırınında eritilen Antakya peyniri ve Antep’ten her sabah gelen fıstıklı bakvalayı deneyebilirsiniz. Ayrıca klasik kebapların yanı sıra, ciğer, uykuluk ve böbrek şiş denemeniz gereken lezzetlerden.

Peymane Ocakbaşı

Kocaman ve yemyeşil bir bahçesi olan restoranda ayrıca alkolde bulunuyor. Birbirinden lezzetli mezelerin yanında güzel sohbetler edebilmeniz mümkün. Mekanın fiyatları ise kebaplar 21 ile 38 lira, ocakbaşından lezzetler 21 ile 30 lira, mezeler 5 ile 10 lira, ocaktan köz salatalar ise 6 ile 13 lira arasında değişiyor.

Adres: Tomtom Mahallesi, Boğazkesen Caddesi, Numara 65-1 / Beyoğlu
Tel: 0212 293 3136

0 yorum:

Yorum Gönder