GÖKSU NEHRİNDE HUZUR MY MOON

Anadolu Hisarı’nda, Göksu Nehri kenarına, bize eşlik eden tekneler ile huzurun adresine gidiyoruz. İşte nehir kenarında hem mutfağıyla, hem samimiyetiyle, hem de manzarasıyla adından söz ettiren My Moon Restoran;

Göksu Nehri / My Moon Restoran
Girer girmez manzarasına hayran kalacağınız mekanın menüsü, Türk mutfağının zengin lezzetleriyle hazırlanmış. Nehir kenarındaki masalarıyla, sizi masallar diyarına götürecek olan mekan, hafta sonları da kahvaltıylarıyla çok meşhur. Hafta sonu için zengin bir kahvaltı menüsü hazırlanıyor. Mekanın spesiyalleri arasında kuzu tandır, piliç ızgara ve özel mantar soslu antrikot sayılabilir. Sabah ve akşam farklı konseptlerde hizmet veren mekanda, bazı akşamlar eğlenceli etkinlikler de düzenleniyor.

Göksu Nehri / My Moon Restoran
Haftanın 7 günü saat 08:00 ile 00:00 arası açık olan mekanın, fiyatları ise normal düzeyde. Serpme kahvaltı 30 Lira, ana yemekler 10 ile 25 Lira arasında, salatalar 8 ile 14 Lira arasında değişiyor. Anadolu Hisarı'nda Boğaza dökülen Göksu Deresi'nde İstanbul'a dair dertleri İstanbul'un zevkleriyle değiş tokuş etmek isterseniz My Moon tercihiniz olacaktır.

Adres: Anadolu Hisarı Göksu Caddesi Numara: 66 / Beykoz
Tel: 0216 460 1373

0 yorum:

Yorum Gönder