DENİZDE CAZ KEYFİNE NE DERSİNİZ?

İstanbul Boğazı’nın ortasında şık bir gemide caz müzik dinlemeye ne dersiniz? Sesinizi duyar gibiyiz, harika! İşte boğazın ortasında caz;

Denizde Caz / The Prime Time
The Prime Time Cruise gemisinde düzenlenicek olan, Deniz’de Caz etkinliği Ağustos’ta başlıyor. 2 ay, bu konforlu ve şık gemide sürecek olan etkinlikte, Türkiye’nin en değerli caz müzisyenlerinden Elif Çağlar, Yahya Dai, Ayşe Gencer, İmer Demirer, Randy Esen, Şenova Ülker, Sibel Köse ve Neşet Ruacan gibi isimler yer alacak.

Denizde Caz / The Prime Time
The Primetime Cruise gemisi ve NUDC işbirliği ile düzenlenecek konserler Ağustos ve Eylül boyunca sürecek. Bu iki ay boyunca, caz tutkunları sevdikleri sanatçıları İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında izleyebilme fırsatı bulacak. Ayrıca konser öncesi de Joy Jazz radyo yayını ile The Prime Time Cruise gemisinde olacak. Konser serisinin ilki ise 8 Ağustos Cuma akşamı Elif Çağlar Quartet ft. Yahya Dai konseri ile başlıyor. Bütün program ise ve bilet fiyatları ise şöyle;  22 Ağustos Ayşe Gencer ve İmer Demirer, 5 Eylül Randy Esen ve Şenova Ülker, 19 Eylül’de ise Sibel Köse ve Neşet Ruacan sahne alacak. Bilet fiyatları ise 125 Lira. Ayrıca konser günü The Prime Time Cruise gemisinin, Snack Bar’ı atıştırma alternatifleri ile servise açık olacak.

Adres: Cemil Topuzlu Parkı Rıhtımı, Şifayurdu / Kuruçesme
Tel: 0212 292 3242

0 yorum:

Yorum Gönder