BU PARTİDE BOYANACAKSINIZ LIC

Life in Color, ilk defa 2006 yılında Florida’da bir üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilen bugüne kadar milyonlarca insanın tanıklık ettiği, dünyanın en eğlenceli partilerinden. Partinin bu seneki adresi ise İstanbul, işte o eğlenceli parti;

Life in Color İstanbul 2014
9 Ağustos’ta KüçükÇiftlik Park’ta yapılıcak olan partide; AN21, Arty, Deniz Koyu, DVBBS, Twoloud, Yellow Claw gibi dünyaca ünlü djler yer alacak. En son 2013 yılında Miami’de yapılan parti, bu sene ise İstanbul’da müzik severlerin karşısına bambaşka bir konseptle çıkıyor. Unleash denilen, yani ruhunuzun özgürlüğünü temel alacak konsepte çok eğleneceksiniz. Partide ne giydiğiniz ve nasıl göründüğünüz önemli değil! Sadece kendiniz olarak geliyor ve renklerin akışına kendinizi bırakıyorsunuz.

Life in Color İstanbul 2014
Elektronik müzik severlerin çok eğleneceği ve merakla beklediği partide, konsept şöyle; bir yandan çok sevdiğiniz ve ünyaca ünlü olan djleri dinlerken, bir yandan da akrobatlar, hava ve ateş gösterileri arasında dans ediyorsunuz. Sonrasında ise, boyanmaya hazır oluyorsunuz, hiç beklemediğiniz bir anda sahneden bütün boya hortumları açılıyor ve kendinizi renklerin akışına bırakıyorsunuz. Korkmayın, boyalar su bazlı özel boyalar olup sağlık açısından (tenle ve gözle temas, yutma vb. durumlarda) herhangi bir tehlike arz etmiyor, ayrıca etkinlik sonrası, üzerinizdeki boyalar su ile kolayca temizlenebiliyor. İki türlü bilet kategorisinin olacağı etkinlikte ise fiyatlar, normal bilet: 99 Lira, deluxe lounge bilet: 264 Lira olmak üzere değişiyor.

Adres: Kadırgalar Yokuşu Numara: 4 / Maçka
Tel: 0212 231 3045

0 yorum:

Yorum Gönder