SSM’NİN BAHÇESİNDE ÜCRETSİZ YOGA

İstanbul severlere bir sürprizimiz var, ayın 18’inde başlayacak olan Sakıp Sabancı Müzesi eğitimleri, yaz sonuna kadar sürecek, üstelik ücretsiz! İşte detaylar;

Sakıp Sabancı Müzesinde Yoga
Haftasonu kendimizi sakinleştirmeye, doğayla iç içe olmaya, duygularımızı ve hislerimizi kontrol altına alıp, daha iyi bir yaşam sürdürmeye hepimizin ihtiyacı var. İşte yoga da öyle bir şey, aslında yoga Hindistan kaynaklı, fiziksel ve zihinsel disiplinleri tarif etmek için kullanılan bir kelime olarak dilimize girmiş, bunun da uygulamaları kısa zamanda ortaya çıkmıştır. Sakıp Sabancı Müzesi’nin bahçesinde ise doğa, yoga ve iyi bir eğitmen üçlüsünü, yaz ayından itibaren ücretsiz bir şekilde bulabileceksiniz. Bu deneyim hem ruhunuzu ferahlatacak hem de bedeniniz rahatlayacak, etkinlikler ise Cihangir Yoga eğitmenleri tarafından verilecek. Hatha Yoga’nın en güncel yöntemlerini öğreten hocaların oluşturduğu Cihangir Yoga’nın eğtmenleri arasında, Rebekka Haas Çetin, Zeyneb Uras ve Chris Chavez de bulunuyor. Aynı zamanda yoga eğitimi de sunan kurumunda Temel Yoga, Yin Yoga, Akış, Power, Yoga Terapi, Hamile ve Çocuk yogası gibi teknikleri öğrenebiliyorsunuz. Yaz boyunca sürecek dersler her Çarşamba 08.30 – 09.45 saatleri arasında ve her seviyeye açık olarak düzenlenecek, ayrıca 18 Temmuz Cuma saat 18:30-20:00 arasında ünlü yoga eğitmeni Chris Chaves de SSM'de olacak.

Sakıp Sabancı Müzesinde Yoga

Yoga Eğitmeni Chris Chaves Hakkında;

Rockstar Yogi olarak bilinen ve Los Angelas’ın en iyi 10 yoga öğretmeninden biri olarak tanınan dünyaca ünlü yoga eğitmeni ve Cihangir Yoga’nın ortağı Chris Chaves, 18 Temmuz’da SSM’de olacak, ondan eğitim alma fırsatını kaçırmayın.

Tarihler:

Temmuz, 2, 9, 16, 18 (18 Temmuz’da Chris Chaves)
Ağustos, 6, 13, 20, 27
Eğitim Saati: 08:30 ile 09:45 arasında. 

0 yorum:

Yorum Gönder