MAKARNA’NIN EN İYİ ADRESİ MORİNİ

Bugünlerde herkesin dilinde o makarnaların tadı var, sizlere daha önce de Gurme bir alışveriş merkezi olan Zorlu Center’dan bahsetmiştik, işte onun nimetlerinden birisi daha Morini Restoran;

Beymen Morini Restoran / Zorlu Center
Zorlu Center Beymen içerisinde bulunan Morini, dünya liderlerinden olan bir restoranın İstanbul şubesi olarak Zorlu Center’da hizmet vermeye başladı. Açılır açılmaz da konuşulan en iyi mekanlar arasına girmeyi başardı hatta kapısında kuyruklar oluşturdu. Güzel bir iş ya da aile yemeği için tercih edilebilecek restoranın mimari ise mutfak dahisi sayılabilecek Micheal White, kendisi Sarah jessica Parker, Heidi Klum, Catherine Zeta Jones, Brad Pitt ve Angelina Jolie gibi ünlü isimlere yemek pişirmiş bir aşçı.

Beymen Morini Restoran / Zorlu Center

Mekanın menüsü ise oldukça sade bırakılmış, yemek sunumları ve lezzetleri ise iddaalı. Keyifli bir zaman geçirip, güzel yemekler yiyebileceğiniz Morini’nin ayrıca geniş de bir şarap menüsü bulunuyor. Fiyatları ise biraz yüksek, fakat verdiğiniz paranın karşılığını kat kat alacaksınız. Eğer ne yiyeceğim diye düşünüyorsanız, mekanın favori lezzetlerinden Kanada ıstakozuyla yapılan spaghetti’yi deneyebilirsiniz.

Beymen Morini Restoran / Zorlu Center

Adres: Beymen, Zorlu Center, Zincirlikuyu
Tel: 0212 353 6767

0 yorum:

Yorum Gönder