İSTANBUL’DA OFF ROAD EĞİTİMİ

Motorsiklet sesine hayran kalanlardan mısınız yada motorsiklet kullanmayı hep hayal mi etmiştiniz? Artık tutkularınızı ve hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir eğitim kurumu İstanbul’da. Karşınızda Moto 212;

İstanbul'da MotoCross ve OffRoad
Keyifli zamanlar geçirebileceğiniz ve tutkularınızı gerçekleştirebileceğiniz bir oluşum İstanbul’un kuzey ormanlarında kuruldu. Moto 212, eğitimler dahil motosiklet meraklılarının hayalini kurmuş oldukları tüm hizmetleri bir araya getiriyor, Motocross eğitmeni Murat Yazıcı'nın önderliğinde 1, 2, 3 ve 4 yıldız off road eğitimleri veriliyor. Eğitimde, motosikletin nasıl çalıştırılacağından başlayarak zorlu engellerden ve rampalardan atlamaya kadar işin tüm teorik ve pratik yönlerini öğrenmeniz mümkün, eğitimin sonunda birde katılım belgesi alıyorsunuz.

İstanbul'da MotoCross ve OffRoad
Eğitimleri alabilmeniz için herhangi bir ön koşul aranmıyor, daha önce bisiklet bile kullanmamış olsanız da eğitimlere katılabilirsiniz. Ayrıca motorsikletinizle beraber katılabileceğiniz gezi etkinlikleri de düzenleniyor, bunlara da katılabilmeniz mümkün. Hazırsanız takın kasklarınızı haydi hayalinizi gerçekleştirmeye!
Adres: Telekom Sk. No:3 Göktürk Eyüp 34077 İstanbul
Tel: 0212 322 1616

0 yorum:

Yorum Gönder