GİZLİ BAHÇE YENİKÖY KAHVESİ

Bugün sizlerle, önünden geçtiğinizde belki de göremeyip, farkedemediğiniz fakat içine girince sanki iç dünyanızı keşfetmiş gibi olacağınız, yeşilliklerin içinde gizli bir mekan olan Yeniköy Kahvesi’ni keşfe çıkıyoruz. İşte huzuru bulacağınız o yer;

Yeniköy Kahvesi
Yeniköy’de Mc Donald’s ile hemen aynı hizada bulunan Yeniköy Kahvesi, ilk bakışta kendini pekte göstermiyor. Dikkatlice bakarsanız bir tabela ve yukarıya doğru çıkan bir merdiven göreceksiniz, işte bu merdiven sizi ulaşmak istediğiniz noktaya götürecek.

Yeniköy Kahvesi
Burası aslında bir çay bahçesi ve kahvaltısıyla meşhur! Çünkü kahvaltısı organik olarak hazırlanıyor, her şey özenle memleketinden getiriliyor ve katkı maddesi kullanılmadan hazırlanıyor. İçeriye girdiğiniz de sizleri bambaşka sürpriz bir mekan bekliyor, işte geldiniz!

Yeniköy Kahvesi

Kahvaltı harici, keyifle Sait Halimpaşa Yalısı’ndan kalan deniz manzarasını izleyebilir, yeşilliklerin içinde doğal ve taze sıkılmış portakal yada meyve sularını deneyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla güzel muhabbetler ederken bir de tavla oynayalım derseniz, tavla ve diğer oyunlar da mekanda bulunmakta. Ağaçların altında püfür püfür rüzgarın estiği mekanda, fiyatlar ise sıradan bir çay bahçesi düzeyinde. Şimdiden afiyet olsun :)

Adres: Kürkçü Faik Sokak Numara: 4 Yeniköy 
Tel: 0212 299 3810


0 yorum:

Yorum Gönder