BODRUM’U ARATMIYOR ELİO SEDEF

Yaz aylarında hepimizin dinlenmeye, güneşlenmeye ve serinlemeye ihtiyacı oluyor. Biliyoruz aramızda çok uzaklara gidemeyenler var, fakat sizlere uzakları aratmayacak bir önerimiz var. İşte Bodrum’un bütün atmosferini yaşayabileceğiniz Elio Sedef;

Elio Sedef Restoran / Sedef Adası

İstanbul’u yeniden keşfedeceğiniz, aynı zamanda Bodrum’un havasını yaşayabileceğiniz yer size sadece 20 dakikalık bir deniz ulaşımı uzaklığında. Sedef Adası, Marmara Denizi’nin içinde Büyükada’ya 5 dakika, Kınalıada ve Burgazada’ya 7 dakika, Kartal’a 10 dakika ve Bostancı’ya 25 dakikalık mesafede bulunan bir özel ada, Elio Sedef ise bu özel adanın sahibi ve işletmecisi. Adada Elio Sedeften başka bir kaç da villa bulunuyor ve yanlızca adaya bu villa sahipleri ve mekan müşterilerinin girebilme imkanı bulunuyor. Dolayısıyla İstanbul’un yanı başında Göçek veya Gökova hissi yaşıyorsunuz.

Elio Sedef Restoran / Sedef Adası

Elio bir restoran, kendi özel tekneniz ile gelirseniz teknenizi demirleyebileceğiniz alanlar mevcut bunun dışında Şehir Hatları vapuru ile de ulaşım sağlayabilirsiniz, Elio sabahları kendi iskelesinde 20 kişilik bar ve 50 kişilik güneşlenme imkanı sunuyor, akşamları ise 100 misafirine iskele üstünde, 200 misafirine ise üst kısımda bulunan restoran bölümünde yemek servisi veriyor, bunların yanı sıra bar ve lounge bölümleri, ormanlık alanın içinde bulunan localarla da ek alternatifler yaratılabiliyor yani konsept etkinlikler veya davetler için de uygun hale getirilebiliyor.

Elio Sedef Restoran / Sedef Adası

Elio daha önce Nişantaşı’nda menüsü İtalyan mutfağı ağırlıklı bir restoran olarak hizmet veriyordu, daha sora Sedef Adası’na taşındı ve burada 4 farklı restoranın 4 farklı mutfağını bir arada topladı. Mekanda şu anda Elio’dan İtalyan lezzetler, Günaydın’dan et lezzetleri, İskele Balık’tan meze ve balık lezzetleri, Quick China’dan ise Sushi lezzetleri sunuluyor. Hafta içi plaj ve restoran olarak hizmet veren mekanda hafta sonları ise DJ performansları ve çok özel kokteylleriyle de güney sahilleri İstanbul’a taşınıyor.

Elio Sedef Restoran / Sedef Adası
Ulaşımın çok rahat olduğu Adaya dilerseniz kendi teknenizle dilerseniz de Şehir Hatları Vapuru ile adalara gelerek, Elio Sedef’in özel teknesi ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kartal’dan da özel tekne ile ulaşım mevcut, daha detaylı bilgili rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra mekandan alabilirsiniz.  İstanbul’un yanı başındaki mekanı sizde çok seveceksiniz, uzaklara gidemeyip uzakları yakınlara getirmek isterseniz tercihiniz Elio Sedeften yana olacaktır.

Adres: Sedef Adası / İstanbul
Tel: 0216 382 4884

0 yorum:

Yorum Gönder