İSTANBUL'DA ANNELER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Önce bizleri 9 ay karınlarında taşıyan, sonra büyütmek için ellerinden gelen her şeyi yapan annelerimizin önemi büyüktür. Bizde her yıl Mayıs ayının 2. hafta, pazar günü kutlanan anneler günü için İstanbul'daki etkinlikleri ve değerli annelerinizi götürebileceğiniz mekanları listeledik, işte 11 Mayıs pazar günü için etkinlikler ve mekanlar;

İstanbul'da Anneler Günü Etkinlikleri


Anneler Günü Mekanları
Annelerinizi bu özel günde uzun soluklu, boğazın yanında veya orman içerisinde kahvaltıya götürebilirsiniz.
Anneleriniz için, en keyifli brunch mekanları ve en keyifli kahvaltı mekanları yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Lacivert Restoran İstanbul, sizleri anneme sevgiyle etkinliğine davet ediyor. Baharla birlikte gelen anneler günü için annelerin çocuklarına hazırlandığı gibi özenle hazırlanan Lacivert, sizi Anadolu'nun her yerinden özel lezzetlerle karşılayacak, etkinliğin sonunda ise Zeytin İskelesi'nden sızma zeytin yağı ve Fixegoiste'den hediye paketi verilecek.

Anneler Günü Etkinlikleri 
İstanbul Gitar Ensemble, annenizi gitar resitaline götürün; Türkiye’nin en uzun ömürlü gitar topluluğu İstanbul Gitar Ensemble, 1. Uluslararası İstanbul Klasik Gitar Festivali kapsamında festivalin açılış konserini veriyor. Yer: Caddebostan Kültür Merkezi, saat: 20:30

Sema Töreni; Mevlana Kültür ve Sanat Vakfı'nın düzenlediği "Sema Töreni", 11 Mayıs'ta Galata Mevlevihanesi Müzesi'nde saat 17:00'de gerçekleştirilecek.

Volkan Konak Kuzeyin Oğlu; Karadeniz müziğini evrensel tınılarla besleyen usta sanatçı Volkan Konak, saat: 21:30'da Ciner Stüdyolarında sahne alacak.

MSA - Kahvaltı Keyfi - Anneler Günü Özel; Annenize mükellef bir kahvaltı ziyafeti hediye edin, birlikte kahvaltının en kralını hazırlayıp anneniz ile keyiflenin. MSA’dan kahvaltımızın vazgeçilmez lezzetleri de ikram edilirken, etkinlik bitiminde kendi hazırladığınız reçellerinizi Paşabahçe’nin hediyesi kavanozlara doldurup evdekilere de bu lezzeti taşıyabileceksiniz. Etkinlik, 10 Mayıs Cumartesi, saat: 10:00'da gerçekleştirilecek.
Not: Etkinlik biletlerini, www.biletix.com'dan bulabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi İçin Etkinlikler
Kanyon, Levent
Kanyon, bu yıl da Anneler Günü’nü çok özel bir proje ile kutluyor. Kanyon ziyaretçileri çiçeklerin en güzeli annelerine Kanyon’da özel olarak hazırladıkları çiçekleri hediye edebilecekler.

Zorlu Center, Zincirlikuyu
Zorlu'nun alışveriş merkezinde 150 TL ve üstü alışverişlerinizde anneniz ile beraber seyredebileceğiniz sinema bileti hediye ediliyor.


0 yorum:

Yorum Gönder