MEDCEZİR MODASI 31. BÖLÜM

Uzun bir aradan sonra yine Medcezir modası ile beraberiz, ilkbahar yerini yavaş yavaş yaza bırakmaya başladı bile. Hal böyle olunca Medcezir'de bu hafta cıvıl cıvıldı. İşte sizlere, Yaman, Mira, Mert, Eylül, Orkun birde ailenin yeni üyesi Ada'dan Medcezir modası;

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm KıyafetlerBu hafta daha ön planlarda olan ve sürekli kıyafet değiştiren, Eylül ile başlıyoruz. Eylül'ün parkta erik yer iken giydiği çiçek desenli elbise Mudo marka, fiyatı ise 99,95 TL. Elbiseyi daha yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm Kıyafetler


Eylül'ün sarı çantası ve ip detaylı taşlı kolyesi ise Twist marka. Çantanın fiyatı, 139 TL ip detaylı kolyenin fiyatı ise 69 TL. Ürünleri daha yakından incelemek isterseniz, çanta için buraya, kolye için buraya tıklayabilirsiniz.

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm Kıyafetler


Gelelim Miraya, bu haftaki Mira ürünü ise şıklığıyla dikkat çeken üzerinde parlak baskılı "Soul" yazılı bluz. Twist marka olan bluzun fiyatı, 139 TL. Daha yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm Kıyafetler


Haftanın dikkat çeken isimlerinden bir diğeri de Orkun, oda bu bölüm iddialı giyinenlerden. Orkun'un deri ceketi ve içerisine giydiği tişörtü ise Damat Tween marka. Ceketin fiyatı, 531 TL tişörtün fiyatı ise 125 TL. Ürünleri daha yakından incelemek isterseniz, ceket için buraya, tişört için buraya tıklayabilirsiniz.

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm Kıyafetler


Son olarak haftanın bir diğer şık kadını olan, Sude ile devam ediyoruz. Sude'nin sarı ceket ve çiçekli desen etek kombini Beymen Club marka. Ceketin fiyatı 499 TL, etek ise 299 TL. Ürünleri daha yakından incelemek isterseniz, ceket için buraya, etek için buraya tıklayabilirsiniz. Yorum yaparak sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Bir sonraki Medcezir Modası'nda görüşmek dileğiyle...

Medcezir Modası / Medcezir 31. Bölüm Kıyafetler


0 yorum:

Yorum Gönder