ZİFİRİ KARANLIKTA YEMEK VE EĞLENCE

Bugün sizlere daha farklı deneyimleri yaşatabilmek adına, engelleri onların gözünden nasıl aşabileceğiniz ve 5 duyu organınızı nasıl kullandığınız ile ilgili bir farkındalık yaratmak için, görmek değil ama daha iyi duymak ve tad alabilmek adına bir yazı hazırladık.

Karanlıkta Yemek Ve Eğlence / Karanlık İşler


Karanlıkta Yemek yemek ne kadar eğlenceli olabilir ki?
​Bir an için kapatın gözlerinizi....
Görmediğinizi düşünün!
Nasıl algılardınız çevrenizi?
Duyarak, Koklayarak, Dokunarak, Tadarak...
Karşınızda kimin oturduğunu, tabakta ne ne olduğunu bilmeden, size servis yapan personeli görmeden yaşadığınız zifiri karanlıkta 2.5 saatlik bir yemek tecrübesi.Görme engelli müzisyenlerin şarkı söylediği, garsonların servis yaptığı zifiri karanlıkta Yemek, Müzik, Dans; hayatı yeniden öğrenmek isteyenler için radikal bir başlangıç fırsatı sunuyor, Karanlık İşler Ekibi. Sizde bu deneyimde olmak istiyorsanız, başlangıç yemeği, ara sıcak, ana yemek, tatlı, Türk kahvesi, limitsiz şarap servisi ya da alkolsüz içecek dahil ücret 95 TL. Yalnızca karanlıkta yemek değil, konser, stand up gibi programlar da düzenleyen Karanlık İşler Ekibi, elde ettiği gelir ile de Galata’daki dernek merkezinde Kör Fotoğrafçılar Projesini sürdürüyor. 

Ayrıca programa katılanların yorumları da bu video da bulunuyor,Rezervasyon ve bilgi için: 0212 252 5161-62 / Web sitesine gitmek için tıklayın.
Adres: Serdar-ı Ekrem Caddesi, No: 16-D Galata -Beyoğlu

0 yorum:

Yorum Gönder