NEDİR NE DEĞİLDİR ? GURME AVM ZORLU CENTER

İstinyePark’dan sonra popüler bir alışveriş merkezimiz daha oldu, fakat bu defa çok farklı bir konseptle ve Avrupa’yı bile kıskandıracak düzeyde! Bizde sizler için bu gurme avmde ne var ne yok araştırdık.
Zorlu Center herşeyden önce kentin yeni buluşma noktası sloganıyla ortaya çıkmış. Böyle söylemelerinin nedeni de beş farklı yaşam alanını içinde bulundurması.

Zorlu Center’ı farklı kılan, Türkiye’de ilk defa açılan mağazalar, iddialı gurme restaurantları ve açık mekan konsepti. Bunun dışında bir de Performans Sanatları Merkezi var.İlk defa kapalı alan bir alışveriş merkezinde bol bol yeşillik görüyoruz, ayrıca bir ayrıntı daha var hiç bir zaman kapalı alanda geziyor hissiyatına kapılmayacaksınız çünkü, Zorlu Center AVM’nin kapalı katlarındaki ışık sistemi gün ışığının değişimlerine göre düzenleniyor. Yani dışarıda hava neyse içeride de o!


 9.600 m2’lik mağazasıyla Beymen kapılarını bu kez çok farklı bir konsept ile müşterilerine açıyor.
Ayrıca; Brooks Brothers, Industrie Denim, Cos, Lanvin, Pomellato, Stella McCartney, Superdry Türkiye’de kendi mağazalarında ilk kez müşterileriyle buluşuyor. Lüks butik alışveriş keyfi yaşatan markaların yanı sıra, tüm konseptlerini içinde barındıran H&M 3.000 m2’de moda severleri buluşturuyor.En önemli özelliği ise gurme bir avm oluşu, çünkü burada Türkiye’de ilk defa gurme severlerle buluşan Eataly, Jamie’s Italian, Tom’s Kitchen ve Morini dünyaca ünlü ve ödüllü aşçılarıyla dünyanın dört bir yanından farklı lezzetleri müşterilerine sunuyor.


Son olarak ulaşım ise çok kolay. Metrobüs ve metro bağlantılarının bulunduğu tünel sayesinde Zorlu Center’a kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Ulus, Levent, Levazım, Barbaros ve Zincirlikuyu yönlerinden gelen tüm ziyaretçiler yönlendirmeler eşliğinde Zorlu Center AVM’ye gelebiliyor.0 yorum:

Yorum Gönder