MEDCEZİR MODASI 25. BÖLÜM

Sizler için Medcezir'in 25. bölüm kıyafetlerini inceledik. İşte Yaman, Mira, Mert, Eylül, Orkun ve Serez ailesinden Medcezir modası;

Bu hafta dizi, ilginç olaylarla devam ediyor. Bu gidişle daha ortalığın karışacağı kesin! Bizde Medcezir'in güzel oyuncusu Mira ile başlıyoruz. Bilardo sahnesinde Mira'nın üzerinde gördüğümüz gömlek Topshop marka. Fiyatı ise 120 Euro, gömleği daha yakından incelemek için tıklayın.


Medcezir / Mira'nın Kıyafeti / Bilardo Sahnesi / TopshopMira ile devam ediyoruz, yine her zamanki gibi dizideki dikenli küpeleri çok merak edilenler arasında. Mira'nın dikenli küpeleri Bendis marka. Fiyatı ise 102 TL, daha yakından incelemek için tıklayın.


Medcezir / Mira'nın Kıyafeti / Dikenli Küpe / Bendis


Mira'nın yeşil montu ise geçen bölümden kalma, markası ise Mavi. Fiyatı 200 TL, Mira'nın montunu yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir / Mira'nın Kıyafeti / Mont / Hastane Sahnesi / Mavi


Yaman'ın sweatshirtleri yine geçen haftalardan kalma, hatırladığımız kadarıyla markaları H&M. Fiyatları ise 40 TL, Yaman'ın sweatshirt'ünü yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir / Yaman'ın Kıyafeti / Bilardo Sahnesi / H&M


Gelelim Tuğçe ve Edaya, Tuğçe'nin üzerindeki kazak Mavi marka. Fiyatı ise 90 TL, daha yakından incelemek için tıklayın. Eda'nın üzerindeki bluz ise Forever New, fiyatı ise 130 TL. Eda'nın üzerindeki etek ise yine aynı marka, fiyatı ise 100 TL. Bluzu incelemek için bu linki, eteği daha yakından incelemek için bu linki tıklayabilirsiniz.

Medcezir / Tuğçe'nin Kıyafeti / Eda'nın Kıyafeti / Bilardo Sahnesi / Mavi / Forever New


Eylül yine bu haftada çok şık çıkıyor karşımıza, Eylül'ün elbisesi Machka marka. Ürün yeni sezon olduğundan fiyatını bildiremiyoruz, fakat bu linkten daha yakın olarak inceleyebilirsiniz.

Medcezir / Eylül'ün Kıyafeti / Bilardo Sahnesi / Machka


Eylül'ün çiçek desenli, sarılı ve grili montu ise Beymen Club marka. Fiyatı ise 799 TL, daha yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir / Eylül'ün Kıyafeti / Uğurlama Sahnesi / Beymen Club


Sıra bu sıralar dizide oldukça gördüğümüz, meşhur kuzen Cem. Cem'in giydiği montun markası ise Scotch & Soda marka. Fiyatı ise 140 Euro, daha yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir / Cem'in Kıyafeti / Uğurlama Sahnesi / Scotch&Soda

Son olarak Sedef'in deri kabanı Twist marka, fiyatı ise 111 TL. Daha yakından incelemek için tıklayın.

Medcezir / Sedef'in Kıyafeti / Hastane Sahnesi / Twist0 yorum:

Yorum Gönder