SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYE ÖNERİLERİ

Aşk her dilde aşktır demiş büyük üstadlar.  Bizde aşkın bu denli kıymetini bilen sizlere kafanızdaki ne alsam sorununu biraz çözümleyebilmek adına bu güzel gün ve güzel duygular için birbirinden farklı ve renkli hediyeleri sizler için seçtik. İşte sevdiğiniz insan için birbirinden farklı hediye seçenekleri;


Mücevher Fuarı Harbiye Askeri Müzesi
Mücevher  her zaman, özellikle kadınlar için sevindirici bir hediye. Fuarda mücevherler yüzde elli indirim ile satışta. Bütçenize uygun mücevherler bulabilmeniz mümkün.


Çiçeksepeti.com
Sevgilinize hem rengarenk hem de lezzetli bir sürpriz yapmak isterseniz ciceksepeti.com'un lezzetli meyve sepetlerini tercih edebilirsiniz. Sevgililer günü için hazırladıkları çiçek sepetlerinede göz atmanızı öneririz. / Siteye gitmek için tıklayın.


D&R
Başbaşa daha keyifli vakitler geçirmek isterseniz, D&R'a bakabilirsiniz. dr.com.tr ye girerek hayran olduğu kitapları,  filmleri, albümleri ve posterleri alabilirsiniz. / Siteye gitmek için tıklayın.BuldumBuldum.com 
Sevdiğinize anlamlı ve ilginç bir hediye vermek istiyorsanız, buldumbuldum.com'u tercih edebilirsiniz. İşte sizin için seçtiklerimiz;
Magic Egg - Sihirli Yumurta 
Magic Egg ile sevginizi farklı bir yolla gösterin. Sihirli Yumurtanın tepesini kırıp biraz suladığınızda birkaç gün sonra size sevgisini yapraklarındaki sihirli yazılar ile gösterecek.
Crystal Garden - Büyüyen Kristal

Bir kristalin, büyümesini ve gelişmesini çıplak gözle görmenizi sağlayacak süper bir buluş. Kavanoz içinde 15 günde büyüyen kristal, renkli LED eşliğinde muhteşem ışık oyunlarıyla 8 farklı mesajı sevdiklerinize iletiyor.
Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Balonlu Yastık
Gece başınızı yastığa koyduğunuzda bile aklınızdan çıkmayan o özel kişi için özel olarak hazırlanmış yumuşacık bir yastık ister misiniz? Bize gönderdiğiniz fotoğraf ve isimlerle anlamına anlam katacak Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Balonlu Yastık sizlerle.


Magic Mug - Sihirli Kupa İki Fotoğraflı
Magic Mug’ın içine koyduğunuz kahve, çay veya sıcak su siyah kupanızın içindeki saklı fotoğrafları ortaya çıkartacak. Sihirli Kupa ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz.Sevgili Eldiveni
Sevgili Eldiveni, en romantik çiftler için. Soğuk kış aylarında sevgilinizle yürüyüş yaparken elleriniz hiç ayrılmasın. Hem elleriniz hem de kalbiniz ısınsın.


0 yorum:

Yorum Gönder