MEDCEZİR MODASI 23. BÖLÜM

Sizler için Medcezir'in 23. bölüm kıyafetlerini inceledik. İşte Yaman, Mira, Mert, Eylül, Orkun ve Serez ailesinden Medcezir modası;

Dizi Selim Serez'in biricik eşine romantik bir sürpriziyle başlıyor. Bizde Selim Serez ve biricik eşi Ender Serez ile başlıyoruz. Ender'in üzerinde gördüğünüz siyah deri ceketi ve eteği Beymen Club marka. Küpeleri ise Cem Lokmanhekim imzasını taşıyor. Ender'in siyah deri ceketi 2,245 TL , deri ceketi daha yakından incelemek için tıklayın.  Ender'in küpe seçimi olan Cem Lokmanhekim koleksiyonunu daha yakından incelemek için tıklayın.Yine Ender'in farklı bir sahnede giydiği, mavi kareli eteğiyle devam ediyoruz. Ender bu seferki tercihini Topshop'dan yana kullanmış. Eteğin fiyatı ise 40 Euro, Ender'in kareli kalem eteğini daha yakından incelemek için tıklayın. Topshop Türkiye mağaza adresleri için ise buraya bakabilirsiniz. Ender'in üzerindeki beyaz bluz tercihi ise yine Beymen Club.Serez ailesinin mutlu çiftlerini bitirdikten sonra, dizimizin ana karakterleri olan ve merakla beklenen Mira'nın kıyafetlerine bir bakalım. Bu hafta Mira mermi küpelerini Bendis marka seçmiş. Fiyatı ise 119 TL, mermi küpeleri daha yakından incelemek için tıklayın.Mira'nın mavi gömlek halka küpe kombinasyonunda ise, gömlek Mavi marka, küpe ise yine Bendis marka. Mira'nın gömleğinin fiyatı 110 TL, Bendis marka küpesinin fiyatı ise 126 TL. Gömleği daha yakından incelemek için tıklayın. Mira'nın küpesini daha yakından incelemek için tıklayın.Mira'nın bu seferki seçimi H&M marka şifon tunik, fiyatı 99,95 TL daha yakından incelemek için tıklayın. Duygusal anlar yaşayan Yaman'ın kazak seçimi ise Scotch & Soda marka. Kazağın internet satışı yok mağazalardan sordurabilirsiniz.Yaman'ın Ender ile konuşurken giydiği gömlek seçimi ise yine Scotch & Soda marka, fiyatı ise 70 Euro daha yakından incelemek için tıklayın.Şimdi sıra ailenin en sevimlisi ve en seveceni Mert'te oda bu hafta kendini gösterdiği cesaret ile aşıyor. Mertin kareli gömlek seçimi ise Tommy Hilfiger. Tommy Hilfiger koleksiyonunu buradan inceleyebilirsiniz. Mert'in gönül hırsızı Eylül'e de bir göz atalım. Eylül'ün bu haftaki seçimleri neredeyse baştan aşağı Twist marka. Ürünler yeni sezon olduğu için henüz online satışı yok. Mağazadan sordurabilirsiniz. Twist'in mağaza adreslerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Orkun hayranları gitgide artıyor. Son olarak Orkun'un seçimi bu hafta sadeliği ve şıklığı öne çıkaran siyah deri yaka detaylı tişörtü ise Aslı Pekçetin koleksiyonundan. Aslı Pekçetin koleksiyonlarını incelemek için tıklayın.


Haftaya görüşmek dileğiyle...

0 yorum:

Yorum Gönder