MEDCEZİR MODASI 22. BÖLÜM

16 Şubat Cuma günü yayınlanan, Medcezir 22. bölümüyle yine sevenlerini ekranlara kitlemeyi başardı. Bizde sizler için Medcezir'in 22. bölüm kıyafetlerini inceledik. İşte Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Orkun'dan kış modası;

Bu bölüm çoğunlukla dağda geçiyor, her yer bembeyaz bir örtü ile kaplanmış durumda. Mira'yla başlıyoruz. Mira'nın askeri deri desenli kabanı Superdry marka. Superdry ülkemizde henüz yerel satış mağazası olan bir firma değil. Fakat Beymen ve çeşitli internet sitelerinde bu markayı bulabilmeniz mümkün. Fiyatı ise 179 Euro, daha yakından incelemek için tıklayın.

Yine Mira'nın beyaz kar pantolonu ile devam ediyoruz. Mira'nın giydiği beyaz kar pantolonu Columbia marka. Pantolonun birde kırmızı rengi var. Fiyatı ise 224 TL, pantolonu daha yakından incelemek için tıklayın.


Sıra sevimli mi sevimli, Mert'e geldi. Mert'inde bu kış giydiği kıyafetler çok ilgi görecek gibi duruyor. Mert'in yukarıda giydiği mavi montu Fred Perry. 

Mert'in diğer montuyla devam ediyoruz. Bu sene yine cesur renkler moda, artık erkeklerde seçimlerini bir çok renk seçeneği arasından yapıyor. Mert'in giydiği turuncu mont ise Tommy Hilfiger marka, daha yakından incelemek için tıklayın. / Mert’in beresi ise Scotch & Soda marka.Mert'in kelebeği Eylül'ün ise otele girerken ki montu yine Superdry'dan. Montun fiyatı ise 179 Euro, montun ayrıca bir siyah birde lacivert rengi bulunuyor. Daha yakından incelemek için tıklayın. 
Gelelim Orkun'un montuna, Orkun da erkek izleyiciler tarafından beğenilip takip ediliyor. Orkun'un giydiği mont ise yine Columbia'dan tercih edilmiş. Fiyatı ise 509 TL, daha yakından incelemek için tıklayın.Şimdi sıra aksesuarlarda, eminiz izlerken hepinizin gözü bu renkli bavullarda kalmıştır. Bavullar ise Samsonite'dan tercih edilmiş. Fiyatları ise 250 ile 500 Euro arasında tercih ediliyor. Desa veya birçok internet sitesinden temin edebilirsiniz.Yaman sonunda Mira'dan bilekliğini aldı ! Yaman'ın bilekliğinin markası ise Bendis. Daha yakından incelemek için tıklayın.Gelelim Mira'nın dağ dönüşü taktığı gözlüklere, gözlüklerin markası Agency Arkana'nın markası Super. Türkiye de  Nişantaşı Murat optik, Bağdat Caddesi Optipol, Akmerkez Opal Optik, Bebek Midnight Express, İzmir Ferruh Filiz, Bodrum Üstün Optik, Ankara Kuğulu Optik gibi noktalarda bulabilirsiniz.
0 yorum:

Yorum Gönder